SABATON - koncert Zlín 2015 (Heroes tour)

8. února 2015 v 12:52 |  !!! Metal !!!

Vánoce jsou sice už dávno za námi nebo snad ještě daleko před námi, avšak já si svůj poslední vánoční dárek rozbalím již dnes večer.


Mám velká očekávání, ale nedokážu si představit, na kolik má očekávání budou splněna. Ještě jsem neměla možnost kapelu vidět naživo, bohužel ani s bývalými členy, z čehož mám pocit rozmrzelosti. I přes to ale dnes uvidím, zda všechna má přání, která promítám do onoho očekávání, budou splněna. A nebo jen některá z nich, či vůbec žádná. Ne. Určitě švédové předčí má očekávání. Jsou to přece seveřané. Ti vždycky všechno předčí.

Nejvíce nadějí vkládám do starších počinů, jako Primo Victoria, Metal Crüe nebo do hitů desky Carolus Rex. Ovšem poslední album by nemuselo vůbec zůstat v pozadí. Vybrány jsou poměrně úderné písně, které by mohly podnítit publikum pivařů k nějaké větší aktivitě. Pokud by šlo čistě o můj v kus, pak A Lifetime of War je můj kůň a od jeho vydání i vždycky byl. Takže jsem nadmíru zvědavá, jak tahle má favoritka vyzní v celém tom vojenském chumlu.

Má zvídavost se však netočí jen okolo hudby, ale i okolo samotných válečných hrdinů. Tedy, hlavně Brodéna a Van Dahla. Frontman na mě vždycky působil nesmírně sympaticky (snad už jen proto, že je z části Čech), proto mne zajímá, co z něj vyzařuje, když stojí přímo před vámi. A "nová" pohonná síla bicích - Van Dahl, ten mě zajímá hlavně z hlediska hudebního, i když tomu rozumím jak koza petrželi. Sabaton mají skvělý a specifický rytmus bicích. Zkrátka bych za toho zvuku klidně vpochodovala na frontu...

Seberte tedy přílby, kulomety a granáty, zalezte do tanků, poberte sousedy a vydejte se k cihlově zbarvenému Zlínu. Myslím, že nás čeká překrásná bitva, v níž je vítězství skoro zaručeno.

So charge and attack
Going to hell and back!

Můžete se samozřejmě těšit i na obvyklou recenzi!

RECENZE JE HOTOVÁ! ČTI ZDE: http://missa007.blog.cz/1502/recenze-sabaton-heroes-tour-2015-zlin

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni jestli tady jsi :)

Click

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama