Základ myšlenek i zážitků temných

5. srpna 2013 v 20:09 |  **- Něco k zamyšlení -**
Jak jednoho dne, za počasí, kteréžto si již nevybavím, bylo ono místo pochmurně laděno do odstínů šedi a výrazy duší míjejících mne byly neodhadnutelné, tak jsem, ačkoli poněkud zabrána do opětovného počítání dlaždiček, zjistila, že ono místo jest důležitější, než samotný účel za kterým je navštěvováno. Ano, zdá se to býti podivným, však pro mne jest to tak. Ostatní duše přicházející sem, majíc jistý záměr, jsou přesvědčeny, že jinudy cesta nevede a pokud ano, je daleká. Proč plýtvati slovy o prostředcích dopravních, když místo, jenž je jejich domovem je daleko zajímavějším, než ony samy? Nevím... Však hodlám se držet rozhodnutí, že ono místo, jenž, jak zasvěcení (ti, jenž již měli tu čest v článcích předcházejících) ví, je zdrojem vší inspirace a rodištěm myšlenek, které jakoby připluly sem a nedávajíc smysl se začínají pomalu provrtávat do místa, kde dříve býval mozek. Za čas uplynulý, strávený bytím na jednom a tomtéž místě , lze přijmout atmosféru duší, okolí a oněch nežádoucích myšlenek, na které přes dřívější hodiny nebyl čas. A v tom lze objevit spousta příběhů, převážně vlastních, však hluboko uchovaných v podzemí Duše a překrytých černým závojem nechtění.
Hledáme-li otázky či odpovědi na otázky nebo odpovědi na odpovědi a tak různě, pak místem, kde se nachází vše, co jest k tomu potřeba, je právě tohle místo. Obyčejné. Každodenní. Po setmění hrůzné. Opovrhované. Nepříjemné. S nutností navštěvované. Útočiště duším ztraceným poskytující... Místo mnoha tváří. Domov pomocníků, jenž Duše potřebují k překonání každodenní vzdálenosti mezi místy v jejich zatraceném životě.
Že tématem se minula slova má? Nepopírám. Však základem zážitků jest právě ono místo. A to lze najít v myšlenkách mých, kteréžto lze najít v jiných výplodech mého chorého mozku, jenž se nachází zde. Však kdo by namáhal svůj mozek (který již dávno, stejně jako já, nemá), aby porozuměl slovům, jenž byla napsána... Nevím... Ale mnoho jich nebude...


http://missa007.blog.cz/1209/kazdodenni-pohled-muj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni jestli tady jsi :)

Click

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama