Srpen 2011

Co nebo KDO je Toaleťák?

18. srpna 2011 v 13:25 | Míša |  **- Něco k zamyšlení -**
Zdravím všechny, co sem zabloudili :D Máme tu poněkud podivné téma týdne. Tím tématem je "Toaleťák". Netuším, co tím chce zadávající osoba vysledovat. :D Možná, že jen zkouší, jakou fantazii a představivost mají dnešní blogeři...

Asi je všem jasné, co tahle věc je, k čemu se používá a jak vypadá. Snad ho i každý používá. :D Ale, co když Vám řeknu, že Toaleťák není ta věc, která vám visí doma na záchodě? Co když Vám řeknu, že to je osoba? "Toaleťák" se přezdívá jednomu zvláštnímu druhu lidí. V oblibě mají místnost, známou jako WC, Toalety, Záchody... Nejde přesně určit proč tráví většinu času právě tam. Nejspíš mají pocit, že jsou nějak předurčeni k tomu, aby pomáhali lidem. A jedná se o pomoc na WC. Ať už jde o osušení rukou, očištění špinavého oděvu, nebo... No, radši nic. :D Tito lidé jsou naprosto mírumilovní. Nemají v úmyslu někomu ublížit. Avšak záleží na typu člověka. Některý je takový... Jakoby drsnější, který Vám nenechá na ruce ani kapku vody. Jiný příjemný, upravený... Nic však nevydrží věčně. Osoby s tímto "problémem" takoví nezůstanou navždy. Časem se z nich ten pocit, že musí někomu pomoct, tak nějak vymotá, vytratí. Ale najdou se stejní lidé, jako jsou nyní už ti "vymotaní". A tak pomoc z míst "úlevy" nevymizí. Doufejme...

Že se Vám zdál článek trochu absurdní? Ale kdepak. PŘEČTĚTE SI HO POZORNĚ ZNOVU. Mluvím opravdu o lidech, nebo popis sedí i na něco... jiného? ;)
Ohodnoť tento článek počtem hvězdiček nebo komentářem. Díky M. :)

--> IRON MAIDEN <--

6. srpna 2011 v 11:04 | Míša |  !!! Metal !!!
--> ♥ IRON MAIDEN ♥ <--

----> Adrian Smith, Dave Murray, Bruce Dickinson, Steve Harris, Janick Gers, Nicko McBrain


----> Bruce Dickinson, Dave Murray, Janick Gers, Steve Harris, Nicko McBrain, Adrian Smith
co vy na to? :))
® ©

2. obrázky

6. srpna 2011 v 10:19 | Míša |  Moje tužka
Další várka obrázků... :D Je jich jen pár, ale snad to nevadí.. :D :))

WaXy RainboW

-_ KiD_- :))

... :D

All you need is love! :D

Original pictures by Prcek... :))
® ©

Máš svůj názor? -->

5. srpna 2011 v 22:41 | Míša
Zdravím... :) Napadla mě menší věcička. :D Každý by měl mít svůj názor a taky by měl mít právo ho vyjádřit. Proto Vám dávám možnost sem napsat, co si myslíte o....? Budu sem dávat různá témata, jako např.: Co si myslíte o ... Facebooku ....? ( pouze příklad.. :D )
A na zkoušku bych začala tím, že Vás - Vážené návštěvníky :D - poprosím o věnování pár minut tomu, abyste napsali pár slov o... Tomto blogu. Je jedno jestli budete hodnotit kladně, záporně nebo nějak jinak :D Každý názor se počítá a každý by ho měl mít. ;) Každopádně Vám předem děkuju! :)


Co si myslíš o této stránce právě TY? ;D