Březen 2011

Cedule na dveře 2 :D

19. března 2011 v 14:32 | Míša |  Zákoutí
Další vtipné cedule na dvře... :D ty první najdete tady.
--->> ^^© ®

Když dým zhoustne a zatemní mozek...

16. března 2011 v 17:07 | Míša |  **- Něco k zamyšlení -**
Téma týdne... :) ^^
Proč vlastně kouřit? To je otázka, která prošla, prochází nebo je v naší hlavě. JE to určitý styl, který našel své přívržence a pohltil další lidi, kteří kouřit ani nechtěli. Tak proč to teda dělali? Odpověď je skoro víc než jednoduchá: chtěli zapadnout. Zapadnout je někdy mnohem těžší, než si někdo dokáže představit. Zapadnout znamená, že si vás lidi pamatujou pod tím, že s nimi stáváte na zastávce a v ruce máte tu malou, úzkou a smradlavou trubičky až po okraj nacpanou tabákem. Cigaretu. Tím, že lidé začali kouřit, se jim otevřela cesta, jak poznat nové lidi. To je zlákalo a od cigaret už neupustili. Ale poznáním lidí, kteří se s vámi baví jen, když jim tvář omývá našedlý dým a světélko na konci
cigarety jim svítí na cestu, většinou spíše lidé ztratí, než získají - podle mě... Ve volném čase si tu věcičku vezmou do ruky a jedním pohnutím palce si ji zas a znova zapálí. Nejhorší na tom je, že většina kuřáků pochází z řad právě náctiletých. A to spíše u holek. Hodně lidí se změnilo, když začali tzv. zapadat mezi ty, kteří u sebe stále nosí balíček žvýkaček, voňavku a krabičku cigaret. Změnili se k horšímu, protože si začali připadat, že jsou něco víc... Že cítí něco, co mnoho lidí ne. Tu "vůni" tabáku... To malé teplo, které vychází ze spodu té věci... To vdechování svinstva, které, jak říká ministerstvo zdravotnictví: Způsobuje rakovinu... Ale to si nikdo neuvědomí... Ani ti starší, natož ti mladí... Ti se snaží jen a pouze dostat do stylu nebo zapadnout... Nevidí nic jiného než kouř, dým... Neříkají skoro nic jiného než: ,,Máš?" To je začarovaný kruh. Dnes už je frajer ten, kdo nekouří... Típnout, znamená zvítězit!!
Podívejte se schválně někdy kolem sebe... Kolik lidí s cigaretou v ruce spočítáte?... ^^

Cigaretku, nebo spíše ne??

Mami, já neči mašo!

10. března 2011 v 17:07 | Míša |  **- Něco k zamyšlení -**
Tuhletu větu můžeme často slyšet.. Já ji říkala.. Já ji říkám.. Ikdyž už nešišlám.. :D Ale vegetariánka nejsem. Lidi co nejí maso, neubližujou přírodě.. Nebo jo? Myslím, že v porovnání s tříděním odpadu, vyhazováním papírků do koše, kouřením atd., je nějaké maso jen nepatrnou tečkou. My, masožrouti, nechápeme většinou ty, co maso nejí. Vegetariáni nechápou zase nás. Ale není nic špatného na tom, když maso není vaším jídlem číslo jedna. Zato úplný extrém tvoří vegani.. Ty absolutně nechápu.. Ale co.. mají svůj styl.. Jídelní styl?
Jste vegetarián? Máte dítě? Malé dítě? Nebo malého sourozence? Co říká na maso? On maso potřebuje, ale když vidí u vás, že ho vy nejíte, co myslíte, že udělá? Mami, já neči mašo... Máte jít dětem příkladem.. Ale - třeba z něj bude taky jednou vegetarián, co šetří zvířata.. :)

Andy Sixx

7. března 2011 v 16:03 | Míša |  *-* Scene & Emo *-*
Andy Sixx.. Známý díky svému profilu na myspace. Ve 14 založil kapelu Black veil brides, kterou má až do teď.

Nová fotka.. :D Díky Heléť! :D :)))

Kiki Kannibal

7. března 2011 v 15:51 | Míša |  *-* Scene & Emo *-*
Kiki Kannibal.. Scene Queen.. :) Vlastním jménem Kirsten Ostrenga.. Vytvořila svou vlastní kolekci šperků, včetně sceen diamod :3 :))♥ -->


Protože ONA je nejkrásnější! *.*

7. března 2011 v 15:34 | Míša |  Ti co stojí za zmínku
Joo.. Moje oblíbenkyně! :D :))) (°.°)

Jedenz nejlepších obrázků! :)))♥♥♥♥♥♥ *_*
Duben 2011 --> CD U nás! *-*♥♥ Yéa
Avril Lavigne The 2011 BRIT Awards held at The O2 Arena.
She is sooo prety, isn´t she? *-*

Pocit, který všichni známe... Zklamání

2. března 2011 v 21:17 | Míša |  **- Něco k zamyšlení -**
Téma týdne.. :))

Iluze.. Představy.. Naděje.. Už jste taky někdy zažili situaci, při které jste očekávali nějakou událost a představovali si, jak to asi bude? A když ta událost nastala, byli jste zklamáni, že vše je zcela jinak? Realita vám sebrala vaši představu. Je tedy lepší si dopředu nic nepředstavovat, nebo jsou iluze a představy důležitými? Já říkám, že bez pár iluzí a představ, by mnoho těchto věcí, které tady ted´ jsou, nebylo. I když vám paní Realita bere vaše iluze, není třeba se jim vyhýbat... Zklamání z věci, kterou jsme si představovali jinak, je vlastně tak trochu výstřel do tmy... Je to to, co bychom si nejvíce přáli a je to tedy moc, dá se říct, luxusní... Každý z nás má své, tedy odlišné, představy, přání... Takže každý z nás o ty své představy a přání přijde jinak.. At´ už tím, že realita mu je vezme, tím, že se mu přání splní a iluze se shodnou se skutečností, a nebo... Je prostě ztratí... Zapomene..


Crying Emo
A co vy?? Co Vaše iluze? Jsou s Vámi?