Únor 2011

Ideální / imaginární blog..

11. února 2011 v 18:48 | Míša |  **- Něco k zamyšlení -**
Přemýšleli jste někdy nad tím, co  vlastně od svého blogu čekáte? Je to kopírování obrázků? kopírování textů? Chcete být něčím zajímaví? Chcete se nějak převést? Chcete ukázat, co ve vás je? Každý z nás má odlišné přání od svých blogových čtenářů.. Ale myslím, že dobrý blog není tehdy, když má stylový design, přeplácané pozadí, třpytivé menu, nekonečně mnoho SB a zkopírovaných miliardu článků. NE! Dobrý blog je podle mě ten, který je vám příjemný, kde se vám líbí články, autor není mistr světa ale hlavně... Hlavně, že se na ten blog rádi vracíte. To je nejdůležitější.. Pravidelní návštěvníci, ikdyž nehodnotí články a vlastně o nich skoro nevíte, jsou důkazem toho, že je váš blog právem navštěvovaný.. Věřím, že takových blogů je spousta a je jen na nás, jaké si je uděláme a jak s nimy budeme zacházet! Odměna přijde sama.. :)))
Hodně štěstí všem blogerům a blogerkám! :))
Like

Ne všechno musí mít smysl...

11. února 2011 v 16:22 | Míša |  **- Něco k zamyšlení -**
 Článek týdne.. :)

  Ptáte se na smysl života? Co je to vůbec smysl? Určitě tady najdeme lidi, kteří dělají to, pro co byli předurčeni. Jejich smyslem života je třeba práce. Nic jiného pro ně neexistuje a svou činnost prostě milují. Ale co my? Co oni? Co TI ostatní?! proč teda vůbec žijí, když jim osud žádný smysl života nenadělil? Co třeba pro to, aby se mohli jen tak ze dne na den probudit a říct si: ,, Joo.. Tak dneska si zajdu na nákupy." ? Žijí, aby se radovali, aby se zamilovali, aby  ten život žili a ne jen přežili. Nad otázkou co je to vůbec smysl života přemýšlí hodně lidí. Převaluje se jim jen tak v hlavě a mnohdy se ptají: ,, Má vůbec smyl, ten život?" .. pak spáchají sebevraždu, protože došli k závěru, že nemá. Ale nepřemýšlí dostatečně. Život dává smysl sám o sobě. Ale to oni neví.. Neví, že i život může být nesmysl...

Nestačí svůj život jen přežít. Zkuste žít! :)
Dělejte to, co vás baví...
...aby jste si pak mohli říct...
... Užil jsem si život. :)

Jak na řasy? - 1. díl

10. února 2011 v 18:31 | Míša |  Zákoutí
 Tákže.. :D Tady jsem se rozhodla, že napíšu článek, který může některým z vás pomoct. :) V prvním, jakoby díle :D si něco řekneme o řasenkách..

Začneme asi řasenkou :) Pro mě jsou nejlepší řasenky od Oriflame nebo Miss Sporty. Ale samozdřejmě, že i ostatní můžou dobře sloužit. Je to opravdu individuální. Pro ty, co mají tmavší vlasy ( světle hnědá - černá ) se doporučuje řasenka černá. Naopak pro blondýny je vhodnější hnědá, ale černou se většinou nic nezkazí. ;D

                                 

 Pro delší řasy je dobré, aby nebyly před začátkem malování mokré. Na škodu taky není, když je lehce přepudrujete. Řasy nejspíš začněte líčit od vrchních, potom spodní a pak můžete nanést druhou vrstvu, je-li to potřeba, alepouze na vrchní řasy. ;)
 Ale černou nebo hnědou barvou to u řasenek nekončí! :) Sehnat se dají i modré, růžové, třpytivé, bezbarvé.. Zapojte svou fantazii a své černě nalíčené řasy přejeďte třpytivou řasenkou. nebo na konečky naneste trochu modré řasenky a hned mte zvláštní líčení, pro zvláštní příležitost! :)
 Kleštičky? Žádný problém! :) Před nalíčením přivřete horní řasy a směrem vzhůru tvarujte. Ale opravdu dodržuje to, že s kleštičkami musíte tvarovat nenalíčené řasy, protože s již namalovanými řasami se těžko pracuje a nejspíše by jste si řasy poškodily, nebo polámaly.
 Opravit slepené řasy jde kartáčkem na řasy, ale já osobně používám špendlík nebo jehlu. Je to způsob, který je přesný a spolehlivý. Ale pozor na vypichnuté oko! :D:D:D
Tak Vám přeju mnoho úspěchů a krásných řas. ;D


Úvod - Případy s ručením omezeným

8. února 2011 v 17:12 | Míša

V dnešní době se stále zvyšuje počet vražd, krádeží a zločinů vůbec. Případy většinou vyřeší policie, avšak, máme tu i případy neobjasněné. Případy, které stále zůstávají záhadou, ale je třeba, aby někdo zasáhl. Svět potřebuje detektivy takové, jací jsou jen výmyslem. Takové, na jaké se díváme v televizi. Detektivy, kteří se bojí možná jen své vlastní tchýně a zasáhnou vždy tam, kde je jich právě potřeba. A právě takovým detektivem je Rick Mc Elroy…
A právě jeho pátrání můžete sledovat...

Kapitola 10. - Jako v kriminálce

6. února 2011 v 18:32 | Míša |  Příběh - Jak získat kluka?
 Po dlouhé pauze je tady zase další díl! :)) Minule jste se mohli dozvědět, že Jess dokáže být pěkně vzteklá, že Collin není žádný svatoušek a že plány, prostě občas nevyjdou:

 ,, Jess? Slyšíš? " pobudilo Jessicu z nějakého zamotaného snu. ,, No jo.. Ahoj, mami.. Nějak brzo jsi se vrátila ne?" pomalu ze sebe vysoukávala polo spící Jess. ,, No, vlastně ani ne. To jen ty jsi spala celou dobu, co jsme tady nebyla." zasmála se mamka a dodala: ,, Budeš večeřet, nebo chceš jenom čaj?" ,, Mami, prosím tě.. nech mě aspoň chvilku, abych se mohla probrat." řekla Jess a zase si lehla do postele. Ani omylem se jí nechtělo někam jít, natož ještě večeřet. Ne! Musela přijít na to, co je vůbec zač ta Liss.. Vrtalo jí to hlavou, ještě než usnula a teď zase.. Něco jí říkalo, že ve škole měla přece jenom poslouchat toho manekýna Collina. Ale.. Co to? Jess dostala nápad. Collin je sice vychytralý a sobecký, ale byl to přece on, z koho málem Jessica dostala infarkt, když ho viděla. Musí se uzdravit. A to co nejdřív. Když se po další asi půl hodině uráčila vstát z postele a sejít dolů za mamkou, rozhodla se, že se o svůj malý plán podělí. Třeba pak, jak říkají v kriminálkách, které měla Jess tak ráda, do sebe zapadnou všechny dílky a ona vyřeší přpad záhadné Liss. ,, Mamí?! Dík za ten čaj. " křikla Jess do obýváku, ale mamka asi neslyšela. Hmm.. asi zase cvičí, pomyslela si a šla pro telefon. Překvapivě rychle vyběhla schody a zase vlezla do postele. Vytočila číslo, které znala nazpaměť jako básničku a čekala: ,, Tů...tů..tůů. "     ,, Tak to sakra zvedni Kate!" nervózně podupávala. ,, Haloo? " ozvalo se naštěstí ze sluchátka. ,, Díky Bohu! Konečně! Co tam tak dlouho děláš? No, to je fuk. Mám plán! Tomu nebudeš věřit!" začala na vykulenou Kate chrlit informace. ,, Po-po počkej Jess, pomalu" zbrzdila ji Kate, ,, máš plán? Dobře. Na koho, na co a jaký?" ,, Takže, jak jsem si tak ležela doma v posteli, tak jsem začala uvažovat a napadlo mě, že jsem přece jenom měla dávat pozor, když Collin četl v ájině ten úkol. Nevím proč, ale něco mi říká, že tam bylo něco důležitého. Až se uzdravím, tak si prostě jeho sešit půjčím. Nejlíp to bude v pátek, protože o víkendu ho potřebovat nebude a na pondělí taky ne. Přečtu si jeho úkol a pak.. Kdo ví!" odmlčela se konečně Jess. Ten nápad se jí zdál tak geniální, jako to, že vynalezli televizi. ,, To by mě teda zajímalo, jestli to vyjde. Promiň já už musím, tak zatím. Zitra se ozvu. Ahooj!" řekla Kate a zavěsila. Jessice to ani moc nevadilo.
 Začala přemýšlet o tom, jak se bude radovat, až bude mít úkol ve vlastních rukou.. A nebo nebude?:)
Pokračování příště...

Best thing - kusovka ♥

6. února 2011 v 17:44 | Míša |  Záblesky
I love this bag, buttons... Joo.. To je tak, když si oblíbíte nějakou věc.. :D :)))

Když se blýskne

2. února 2011 v 18:38 | Míša |  Záblesky
Žjoho.. :D tak jsem našla nějaké fotky co jsem kdysi fotila.. :D tak prosím :D :


Když už, tak prosím kopírovat se zdojem.. díky moc! :))

Nekonečně krásné temno

1. února 2011 v 18:26 | Míša |  **- Něco k zamyšlení -**
Téma týde, zas a znova :)

Každý den, no, spíš večer, můžeme nad svými hlavami spatřit něco, co je tak temné, tajuplné, ale i přes to tak nádherné. Ano, je to obloha. Noční obloha. Málo kdo si uvědomí, že i taková obvyklá věc, může být tak záhadná, krásná.. Málo kdo se jen tak zastaví, podívá se vzhůru a ponoří se do moře zářivých teček, které, jakoby na nás zhlédaly z toho nekonečna. Málo kdo se zamyslí, zastaví nebo se jen tak pousměje nad tou podivnou září úplňku... Noc dokáže kouzlit.. Vykouzlit atmosféru, o kterou mnozí nezavadili ani koutkem oka. Spěchají.. Nevidí noční oblohu ani hvězdy, které jsou jako vyryté do černa oblohy, aby mohly rozzářit vše, co je pod nimi. Noční obloha může být i zatažená, zakrytá mraky a křižovaná blesky. Ale i tak si stále zachovává svou tajemnost, fantazii a magii... A až se jednou.. až se jednou budete dívat vzhůru na hvězdy, sledujte, jestli náhodou jedna hvězda nepadá... A až se jednou... až se jednou budete dívat dolů na místa ozářená svitem miliardy teček, pomyslete si, že jste se alespoň jednou zastavili a nasákli jste atmosférou noční oblohy.. Možná, že se na Vás také někdo díval z tama.. ze shora... :)

Zastavit se a pozorovat...