Prosinec 2010

Because...

26. prosince 2010 v 20:07 | Míša |  **- Něco k zamyšlení -**
Nedávno mě na netu zaujal jeden hodně výztižný obrázek..
Jak jsem se nad tím zamyslela, tak to mnohé vysvětluje..
Virtuální svět je sice tím horším, než normální realita, ale...
...ale jak se jinak spojit s přáteli, kteří od vás jsou daleko?
S jinýmy se stačí domluvit, sejít schody a hurá za nimy...
Ale co když jsou vaši přátelé dál?
Dál?
A ještě dál?
Pak je počítač právě tou věcí, která vám pomůže... :)

Takže už víte co odpovědět na klasiku: ,, Co pořát děláš u toho počítače?" :D :))

Nelze ji vidět, a přece tak bolí...

25. prosince 2010 v 20:31 | Míša |  **- Něco k zamyšlení -**
Tak se do toho dáme :D :) :

 Všichni ji známe... Všichni jsme ji někdy zažili... Je jedno jakou... Bolest z odřeného kolena, zlomené nohy nebo pořezané ruky... Nebo bolest ještě horší, nebezpečnější... Bolest, kterou nejde vyléčit léky. Bolest, která nejde vidět... Bolest, která nám nedá spát... Bolest na duši.
Jednou z věcí, která tuto bolest způsobuje jsou láska a smrt. Láska je nádherná věc, ale dokáže sakra bolet... Dost ublížit... Dost zranit... Dost na to, aby to člověka dokonce i někdy zabilo... Sedíte... Pohled směřuje do jednoho bodu... Slzy stékají po zbledlé tváři a padají k srdci. Stejně jako láska, slza začíná v oku a končí u srdce.. Ale slza nebolí... Nic pro vás není.. Neexistuje.. Jen tma, prázdno a samota... Nevidíme ji. Nevidíme bolest, kterou bychom tak rádi vzali a zahodili. Zklamal vás tak strašně někdo, koho jste měli jako oporu. Jako přítele. Sny se změní na noční můry a bolest neustává... Nejde vidět.. Nejde zničit. Jen jedinou věc ted potřebujete - čas. Mocný pán, který změní tolik věcí. Bolest na duši je zkrátka jedna z nejhorších. A nikdo jiný než my sami ji nemůže odstranit. Je to bolest, která tady byla, je a zaručeně vždy bude... Proto nedávejte šanci smutku. Protože jedině on vám způsobí bolest.. na duši...

A co vy na to?

Jak to bylo, jak to je... přání se mění a my také...

18. prosince 2010 v 19:05 | Míša |  **- Něco k zamyšlení -**
Čau, čau. Takže je tady něco, co stojí za zmínku - Vánoce, A s nimy i článek týdne ;)

Tákže.. Co si přeji k Vánocům? Popravdě řečeno, já nevím. Né že bych úplně nevěděla, ale mám tak asi skoro všechno co potřebuju..  ( Možná víc lásky a lepší mozek :D ) Když se tak podíváte na dopisy pro Ježíška, uvidíte tam asi hodně dárků - autíčka, panenky, oblečení, šminky, doplňky... ALe jen málokdy se stane, že si někdo přeje něco jiného. Třeba takovou lásku, přátelství, pohodu..? Nepřemýšleli jste o tom někdy? Já jo.. Ostatně jako o mnohých dalších věcech.. Proč se vůbec stalo rozdávání dárků tradicí? Dřív lidi byli rádi, že se sejdou a popovídají si, zatímco venku sněží a mráz kreslí na okna roztodivné tvary. Stačila jim maličkost - jedna hračka nebo věc... Je to tím, že se mění doba? Nebo tím, že se měníme my? Sama nevím. Ale jedno je jisté.Na Vánocích nejsou důležité dárky, ale ta pohoda. Zmiňovaná láska... Teplo domova, vůně cukroví a stromečku, pohádky, které se každoročně dávají v televizi... Nejsou Vánoce krásné už samy o sobě?


Tady máte alespoň takový menší dáreček:) Tak šťastné a veselé všem! :)))
Veselé Vánoce!

WANTED!

11. prosince 2010 v 12:19 | Míša |  Zákoutí
A zase jeden článek týdne... :D :)

 Jestli mám nějaký vzor? Těžko říct... Je pravda, že nějaké oblíbence mám, ale že bych se podle nich ze zásady řídila, to ne. Vzorem může kdokoli nebo dokonce i cokoli. Ale nevím, nevím jak by to dopadlo, kdyby jste si zvolili za vzor třeba hrnek nebo květináč atd.... :D Ale zpátky k věci. Nejčastěji se se vzory můžeme setkat v lidské podobě - se zpěváky, herci, tanečníky... Tímto bych se chtěla dostat k mé velmi oblíbené zpěvačce Avril Lavigne. Není zrovna můj vzor, ale určitě patří mezi mé nej... Ale vzor nemusí být jen někdo slavný, ale třeba i někdo, kdo je nám blízký.. Někdo, koho známe dlouho.. Někdo, koho máme rádi... Přátelé, rodina, přítel/kyně... To musíte vědět jen vy a nikdo jiný... U mě se dá říct, že vzor hledám, protože mám jen oblíbence, ne vzory, jak už jsem psala... Zamýšleli jste se ale někdy, proč je zrovna ten váš vzor zrovna tenhle člověk? Zkuste to a třeba se dozvíte něco, co jste sami nečekali... ;)

Adam LambertAvril Lavigne
Adam Lambert                                                                                     Avril Lavigne ♥