Červen 2010

1. obrázky

23. června 2010 v 14:43 | Míša |  Moje tužka
Něco nás drží Něco nás ještě drží...


už nás nic nedrží
Už nás nic nedrží...
Little fairy
Little fairy
Music is my soul
Music is my soul
Baltazara
Baltazara
Pád
Pád
další až příště ;) PS.: něco, co je tam tužkou, jde blbě vidět.

Kapitola 4. - Záhadná Liss

22. června 2010 v 17:52 | Míša |  Příběh - Jak získat kluka?
V minulé kapitole měla Jess problémy s její učitelkou matematiky, paní Brownovou a někdo do ní na chodbě vrazil. Kdo by to mohl být jiný, než colin. Proto se Jess přihlásila na předmět tělocviku...


Jess seděla na své posteli a přemýšlela, jak se zabavit. Venku pršelo a byla sobota. Rozhodla se, že pomůže mamce s vařením oběda, aby měla co dělat a nemyslela pořát na Collina. ,, Mamí? Já ti jdu pomoct s obědem!" ozývalo se zároveň s duněním schodů, ze kterých Jess běžela. ,, Ale, ale" řekla mamka ,, ty mi chceš dobrovolně pomoct, To jsem od tebe dlouho neslyšela." ,, Ale když já nemám co dělat." odpověděla Jess. Nakonec jí mamka dala za úkol upéct buchtu. Jess se na to bez váhání vrhla a čas jí ubyl tak rychle, že se divila, že je už odpoledne.
          ,, Konečně jdeš včas!" volala na ni už z dálky Kate, její nejlepší kamarádka. ,, No jo, to bude tím, že je dnes tak krásně" usmála se Jessica a obě holky si to směřovaly do školy. ,, Jéé, dívej Kate, to je Colli!" vyhrkla ze sebe najednou Jess ,, ale, a-ale co to je, Kdo to je?" Collin se bavil s nějakou holkou a očividně se spolu náramně bavili. Smáli se a pak spolu šli do školy a Collin jí podržel dveře! Jess myslela že omdlí. ,, Jess? Jessico! To je v pohodě, tu holku jsem tu nikdy neviděla a nejspíš je taky nová. Jsou jen kamarádi." A potichu dodala - možná." ,, To je jedno, to je hrůza! Co budu dělat? Sakra, já žárlím..." a takhle by pokračovala dál, kdyby se Kate neodhodla jí říct, že ji spolu budou špehovat a zjistí co je zač. Jess se na ni št´astně podívala. ,, No moc se na mě nedívej, nebo si o rozmyslím." Holky dnes měly tělocvik a Jess se rozhodla, že se zače pomalu zlepšovat, aby si nudělala před Collinem ostudu. Tělocvikářka se rozhodla, že dnes si holky odběhají běh na 800 metrů, který Jess tak nenáviděla a byla v něm dost pozadu. Ale rozhodla se, že se zlepší. Zlepší se a to o dost. Rozcvičila se, jak nejlépe to šlo, nikdy předtím nedělala rozcvičku tak důkladně, a šla s první skupinkou. Hned jak to celé uběhla, zjistila, že se zlepšila. Ne o moc, ale jisě to zvládne. Nastal konec vyučování a holky se rozhodly uskutečnit svůj plán dnes. Jakmile uviděly tu holku, hned se za ní vydaly. Ale - kdo s ní nešel? No přece náš Collin. Budou je tedy pozorovat oba. Najednou uslyšely velmi důležitou věc: ,, Ty jsi ale číslo Liss!" Ta holka se jmenovala Liss! Alespoň že ví, jak se jmenuje. Právě teď oba zahli za roh a než tam holky přišly, pár byl pryč. ,, Takže teď je jasné, že šli buď oba ke Collinovi nebo k té Liss." řekla Jess. ,, No, alespoň že víme něco." řekla zase Kate. Jejich další krok byl jasný - seznámí se s tou záhadnou Liss.

Kapitola 3. - Zvláštní setkání a mnoho jiných náhod

15. června 2010 v 19:30 | Míša |  Příběh - Jak získat kluka?
V předchozí kapitole holky špehovaly Colina, ale nějak jim to nevyšlo. Jess to ovšem jen tak nenechá:

Po dnešním sledování byla Jess tak unavená, že jen co přišla domů, lehla si a usnula. Na druhý den ji brzy ráno vzbudila mamka: ,, Jess?! vstávej! Tak slyšíš?" Jess se nejprve nemohla probrat, ale vůně teplé čokolády, která se linula z kuchyně ji přinutila otevřít oči. ,, Jess, večer jsi usnula, tak jsem tě nechtěla budit, ale teď nejsi nachystaná do školy. Musíš sebou hodit!" řekla jí mamka a odešla z pokoje. Jess se tedy oblékla, nachystala si věci do školy, šla do koupelny a pak rychle utíkala ze schodů na snídani. Čokoláda jí mezitím vystydla, ale ona stejně tak spěchala, že si toho ani nevšimla. Vyběhla z domu a sotva za sebou zavřela dveře.
            Kate už na ni jako obvykle čekala u samoobsluhy. ,, Kde jsi zase byla? Jdeš pozdě" říkala Kate, poklepávala si na hodinky a přitom se trochu mračila. ,, Omlouvám se, ale po tom včerejším sledování jsem byla celá unavená a zapomněla jsem se nachystat do školy. Ale mám nápad! To budeš čučet." Kate však rychle popadla kamarádku za rukáv a táhla ji ke škole. Zase šly pozdě.
            ,, Zase taková nudná hodina! Matika... koho to má bavit? Alespoň že můžu myslet na Colina a na ten můj skvělý plán." myslela si v duchu Jess při - podle ní - nudné hodiny matematiky. ,, Co vy na to? Slečno Jess? " ozval se najednou hlas, který přerušil Jessiny myšlenky. ,,No, já... já myslím že... nevím paní Brownová" ,, Ale?! A jak to, že nevíš? Vždyt´ je to učivo miulého roku. Dávejte pozor slečno, nebo si vás přizvu k tabuli." s těmito slovy vyprovodila třídu z hodiny matematiky, jelikož právě zazvoilo. ,, To je ale baba!" začala Jess ,, sama neví o čem mele, a hlavně že mě bude napomínat..." ,, Jessiko! co jsi to říkala? Já tě slyším" Paní Brownová stála celou tu dobu za Jess. Kate se za ni omluvila, protože Jess už byla dávno pryč. Tedy, utekla na záchody. Kate tam za ní přišla a našla ji tam sedět na parapetu, ,, Jess, to bude dobré. Vždyt´ ta stará baba je skoro hluchá" Jess se pousmála, slezla z parapetu a belhala se ke dveřím. ,, No vidíš, nebude to tak hrozné co?" povzbudola ji Kate. Jess už se znova usmívala, ale myslela si, že je to ten nejhorší den... A vzápětí, PRÁSK! letěla k zemi a někdo s ní. Jakmile se vzpamatovala, podívala se, koho to vlastně srazila. Byl to Colin! Omluvila se mu, ale jen co na okamžik zahlédla jeho obličej, uviděla šibalský úsměv. Co tím myslel? Udělal to schválně? Schválně se mi připletl do cesty? Ne, to je blbost. ,, Hele, Jess! " řekla Kate ,, támhle jsou zapisovací papíry na volitelné předměty!" Obě holky napadlo jedno a to samé. Přihlásí se na stejné předměty jako Colin. ,, No, když on mi bude dělat naschvály, tak já taky."  řekla významně Jess a zapsala se na předmět, kde se před chvílí napsal Colin - na tělocvik.

Beatles

11. června 2010 v 14:36 | Míša |  Zákoutí
Anlická rocková skupina, která hrála na obyčejných zábavách v Němeku. Vznikla v Liverpoolu, v r. 1960 Beatles přišli do Londýna.

* JOHN LENNON
* PAUL Mc CARTNEY
* GEORGE HARRISON
* RINGO STARR

Měli závratnou kariéru, byli nejslavnějšími lidmi své doby a byli bohatí. Tato úžasná skupina se rozešla r. 1970.  8. prosince 1980 zastřelen John Lennon.
Skupina zaujala posluchače zajímavým aranžmá písní a vokály.

Písně: Yesterday, Michele........

Filmy: Perný den, Help, Žlutá ponorka...


3c11094u.jpg