Únor 2010

Kapitola 2. - 007

28. února 2010 v 18:54 | Míša |  Příběh - Jak získat kluka?
V minulém dílu Jess potkala ve škole nového kluka Colina a pravděpodobně se do něj zamilovala...

Ve třídě křičeli její spolužáci jeden přes druhého ale Jess byla kupodivu její kamarádky Kate zcela potichu. Přemýšlela o záhádném Colinovi a o jejich setkání na chodbě. Kde pak asi bydlí? Má holku? A odkud přijel? kladla si vduchu otázky, na které chtěla zaručeně najít odpověd´, at´ to stojí, co to stojí. Dokonce ani nezaznamenala příchod učitelky, která se nani podívala zkrze její obrovské kulaté brýle. ,, Jess! " zavolala učitelka ,, nechtěla bys nám popovídat o tom, co sis zapamatovala z minulého roku?" Teprve až ted´si Jess uvědomila, že začala hodina. ,, Paní učitelko promiňte, už se to nebude opakovat!" omlouvala se, a snažila se, aby to znělo hodně lítostně. ,, No, dobře, ale pamatuj, že já vidím všechno." Hmmm, ale slyšíte houby pomyslela si Jess. Dnešní den proběhl docela v pohodě a rychle. Cestou ze školy se holky stavily na první škoní zmrzlinu a daly se do takového toho holčičího klebetění. ,, Hej, já jsem z toho Colina úplně vedle! Musíme vypátrat, co je zač!" ,, Ale Jess, proč? Mě teda rozhodně ničím nezaujal a proto ho sledovat ani pozorovat nehodlám." Jess nevěřila svým uším. Její nejlepší kamarádka jí nechce pomoci s pátráním o Colinovi? ,, A proč ne? jsi přece moje kamarádka! prosím, pomož mi." prosila. ,, Já nevím" ošívala se Kate ale po dalším dlouhém přemlouvání Kate povolila.
,, Pánebože, já snad omdlím! Colin jde zrovna kolem nás!" Jess za oknem kavárny uviděla Colina. ,, Kate, ted´můžeme začít! Ted´je ta pravá chvíle! Pojd´jdeme, rychle!" Jess zpakovala kamarádku a hnaly si to z cukrárny ven. Colin byl jen pár kroků od nich. ,, A to ho jako budeme sledovat nebo co?" ,, Né, jen máme náhodou stejnou cestu" šibalsky se zasmála Jess. Holky si povídaly, aby to nevypadalo tak nápadně. Ale to neměly dělat, protože se do rozhovoru tak ponořily, že úplně zapoměly na Colina. ,, Sakra! Kde je?" konečně si to Jess uvědomila. ,, Já nevím, nějak jsme se zakecaly a..." ,, Ahoj, co tady děláte?" ozvalo se z patra panelového domu. Panebože Colin! tak přece jenom! pomyslela si celá rozjařená Jess, a otočila se. K jejímu překvapení to však nebyl Colin kdo vykukoval z okna, ale sestry Cookovy. ,, Ahoj" odpověděla otráveně Kate a Jess dohromady. ,, Co tady děláte? Bydlíte tady?" vyzvídaly sestry. Holky se s nimy daly do řeči a půl hodina uběhla jako nic. Pak už se ale musely rozloučit. Trochu zklamané holky se vracely domů a přemýšlely o tom, kam se Colin poděl. U samoobsluhy se rozloučily a vyrazily domů.Pokračování příště :)............

Jak si ozdobit pokoj?

20. února 2010 v 19:49 | Míša |  Zákoutí
1. Barevná palestina

Máte palestinu nebo nějaký jináý šátek? Můžete ji použít i jnak než jako ozdobu na krk :)
- Palestina jde použít jako ,,nebesa" na dvoupatrovou pastel! Stačí ji zavěsit za konce ke krajům postele, přehnout a uchytit uprostřed postele :) :

2. Obrázky
Malujete rádi? Tak proč si nenamalovat nějaký ten obrázek? Můžete podle knížky, plakátu a jiných předloh :) A že Vám malování moc nejde? Nevadí! Je to přece váš pokoj, a můžete v něm mít co jen chcete! ;) A kdy už nic jiného, budete alespoň originální :) Obrázek si můžete i zarámovat... -
3. Vystřihovánky
Máte smutné okno nebo okraje postele? Proč si nevystřihnout z barevného papíru kolečka, srdíčka, čtverečky, obdélníčky nebo cokoli, co vás napadne :) Nebo si vystřihejte z plakátů hlavy vašich oblíbených hvězd a polepte si skříň :)

Lollipop

19. února 2010 v 16:34 Pictureslollipop.png LOLLIPOP image by katmonn

Emo plyšáčci - Split Mind

12. února 2010 v 20:27 | Míša |  Pictures
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs13/300W/f/2007/043/4/6/Voodoo_Bunny_by_SplitxMindxPlush.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.