Kapitola 1. - On je tady nový?

29. ledna 2010 v 16:13 | Míša |  Příběh - Jak získat kluka?
,,Je první školní den, a já bych chtěla vypadat pěkně" řekla si ráno Jess. Ale neměla nic, co by jí, tedy podle ní slušelo, tak prohrabovala skříň, až úplně zapoměla na to, že už by měla vyrazit. Ze zdola se ozvalo: ,, Jess! už bys měla jít, nebo přijdeš pozdě " Byla to Jessina maminka, která byla velmi pečlivá a důsledná. ,, Ale vždyt´už jdu " zavolala Jess, navlékla na sebe první tričko co jí padlo do ruky a úzké džíny. Ani za sebou nezavřela dveře do pokoje jak spěchala. Její pokoj vypadal tak, jako u normální třináctileté holky - na stěnách plakáty slavných hvězd, velká postel s mnoha polštářky, kosmetický slolek s velkým zrcadlem, velká skříň na její oblečení, noční a pracovní stolek na krém měla počítač a nad ním nástěnku, na které visely fotky kamarádů. Ale hlavně, hlavně to velké okno, kterým se Jess tak ráda dívala dolů do ulice. A právě ted´z něho bylo vidět, jak Jess utíká do školy.
U samoobsluhy na ni čekala její nejlepší kamarádka Kate. ,, Hele Jess, kde jsi byla tak dlouho? " ptala se hned Kate. ,, Ále, jen jsem si nemohla vybrat co si dnes obleču " vysvětlovala Jess. ,, A proč to tak řešíš? Jo, já vím, dnes je první školní den ale i tak. " Kate nechápala, co ta Jess zase blázní. ,, No, víš " začala Jess ,, dnes je první školní den a mají přijít noví spolužáci ." Kate se zastavila a plácla se do čela: ,, Já na to úplně zapoměla! " Jess jen zvedla oči a táhla Kate do školy, protože za chvíli přece zvoní!
Hoky to stihly jen tak tak. Dnes se ještě ve škole neučí, jen si říkají co a jak v tomto roce. Jsou už přece jen v osmé třídě a známky se jim zapisují na přihlášky do škol, na které půjdou. Do jejich třídy přibyli jen sestry Jane a Mishel Cookovy. ,, Ty, Kate, to je škoda že k nám nepřibyli nějací kluci co? " zeptala se Jess Kate a šibalsky se usmála. ,, No jo, máš pavdu, ale mě to zas tak nevadí " přiznala Kate. Ale o přestávce se šly děvčata projít po chodbě školy a najednou - na Jess ze zadu někdo položil ruku. ,, Co děláš? " vykřila Jess, ale když se točila, uviděla krásné kluka který se na ni krásně usmíval! Jess nejednou zahřálo u srdce - panebože vždyt´ on je tak krásný! ,, Ahoj, jsem Colin a jsem tady nový. Potřeboval bych vědět kde je tady učebna fyziky. " Jess mu bleskurychle odpověděla: ,, Je tady přímo před tebou ." a přitom se Colinovi pořát dívala do očí. ,, Tak ti mnohokrát děkuju, a mimochodem, jak se jmenuješ? " zeptal se k Jessinému úžasu. ,, Já? já jsem Jess " řekla mu. ,, Aha, tak ti mnohokrát děkuju, Jess." poděkoval Colin, usmál se, a vešel do třídy. Jess by na chodbě stála ještě dloho, ale Kate ji odvedla spět do třídy. ,, On je tady nový? "zeptala se omámeně....


Pokračování příště.... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama